1. Перш ніж почати жити без грошей, спробуйте спочатку зменшити свої витрати. Прийняття рішення жити без грошей змінює багато чого в житті, особливо якщо ви живете з іншими людьми і/або тим чи іншим чином підтримуєте їх фінансово. Може бути корисним почати з малого і постаратися не витрачати гроші протягом тижня або протягом місяця – це дозволить вам краще зрозуміти, чи підходить вам такий образ життя. Існує багато способів скоротити витрати в повсякденному житті, і навіть якщо ви не зважитеся повністю відмовитися від грошей, ці техніки допоможуть вам економити гроші.

2. Вивчіть свої потреби та потреби своєї сім'ї. Якщо ви живете один, то жити без грошей буде набагато простіше, ніж коли у вас є сім'я, і вам потрібно піклуватися про неї. Жити без грошей – дуже серйозне зобов'язання, і ви повинні переконатися, що зможете задовольнити свої потреби навіть без грошей.

3. Вивчіть досвід інших людей. Незалежно від того, чи ви хочете вести кочовий спосіб життя, як Хайдемарі Швермер, або поселитися в печері, як Деніел Суэло, буде корисним спочатку познайомитися з досвідом інших людей, які відмовилися від грошей. Так ви зможете краще зрозуміти, чи зможете прийняти таке випробування.

Популярні новини зараз
83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще

4. Подумайте, що ви зможете інвестувати. Деякі речі, які спрощують життя без грошей, наприклад, сади, сонячні батареї, біотуалети і водні свердловини вимагають початкових вкладень. Фінансовим ж перевагою таких коштів буде зменшення витрат (наприклад, зниження комунальних платежів), але пам'ятайте, що це може відбутися не відразу.

5. Пам'ятайте про те, що завжди є неминучі витрати. Наприклад, якщо вам необхідні певні ліки, то ви не можете відмовитися від витрат на їх купівлю. Ви можете уточнити у лікаря, чи можна відмовитися від цих ліків. Якщо ви не можете або не хочете продавати свій будинок, то вам, ймовірно, знадобиться сплачувати іпотечні та/або комунальні платежі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про продукти, які не можна підігрівати.