Китайський міністр індустрії та інформаційних технологій вважає, що зупинятися на 5G не варто. Тому в державі почали дослідження 6G. Про це міністр Мев Вей повідомив на 13-му національному конгресі.

Чиновник упевнений, що в майбутньому зросте кількість автономних машин і загальне оцифровка життя. Щоб відповідні сервіси могли нормально виконувати свої завдання і взаємодіяти, їм знадобляться більш швидкі мобільні мережі, здатні пересилати більше даних.

Сьогодні Китай активно працює над розробкою п'ятого покоління зв'язку 6G, а інвесторами створення є известніе мобільні виробники, такі як Huawei і ZTE. Крім цього, вони працюють над створенням спеціального обладнання, оскільки 6G зіткнувся з певними труднощами, тому його просування йде досить повільно. Хоча він обіцяє зростання швидкостей пересилання в 20-50 разів. Прогнозується, що 6G зможе стерти грань між провідним з'єднанням і мобільним.

В Qualcomm, яка є одним з головних розробників мобільних технологій, говорять, що над впровадженням 5G вже працюють більше 40 компаній. Завдяки прийняттю стандарту 5G NR організацією 3GPP виробники можуть створювати пристрої з ним. Експерти прогнозують, що повноцінного розгортання не варто очікувати раніше 2019 року або навіть 2020 року. Що стосується смартфонів з підтримкою навіть 5G почнуть з'являтися на полицях на початку 2019 року.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на контрольно-пропускному пункті на околиці Пекіна місцева поліція буде перевіряти новий інструмент безпеки: розумні окуляри, які можуть миттєво фіксувати риси обличчя, реєстраційні знаки автомобілів, і зіставляти їх з базою даної підозрюваних в режимі реального часу.