Echo від компанії Amazon - це інтелектуальна колонка, яка асоціювалася з доступністю і простотою, але слово «преміум» ніколи не входить в список асоціацій. Згідно з новим звітом від Engadget, компанія намагається впровадити наступне покоління циліндричного інтелектуального динаміка в кожен будинок.

Оригінальне пристрій, безумовно, давно запізніла для оновлення - Amazon додала ряд нових моделей в сімейство Echo, при цьому зберігаючи оригінальне пристрій в недоторканим протягом двох років.

Згідно неназваним джерел, нова модель інтелектуальної колонки продукт буде володіти найкращою вбудованою акустичною системою, тканинним покриттям і більш короткою конструкцією - все це також відноситься до нового продукту Apple.

Менший розмір і поліпшений звук - головні нововведення майбутньої Echo.

Неперевірені джерела повідомляють, що новий Echo не за горами. Серед іншого, Prime Day - відмінний інформаційно-аналітичний центр для старих девайсів. Всі старі моделі Echo впали в ціні, але оригінальна версія подешевшала на 50 відсотків, що має допомогти здійснити головну мету - змусити Alexa увійти в набагато більше будинків, очищаючи складські стелажі Amazon.

Популярні новини зараз

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Скандал довкола "Танці з зірками": Гвоздьова зізналася, хто насправді повинен був перемогти

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Показати ще

Але тут є кілька ключових питань без відповіді, найбільш важливими з яких є ціни. Це той фактор, який дійсно визначить, як Amazon в кінцевому підсумку позиціонує продукт. Echo продається за ціною 180 доларів. Це ніщо в порівнянні з ціною HomePod вартістю в 350 доларів.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що відомий фотохостинг вимагає викуп