Не було б щастя, та нещастя допомогло. Урагани "Ірма" і "Харві" принесли небувалі руйнування США і сусіднім країнам. Але крах колишньої інфраструктури створив необхідність побудови нової. І тут американці зробили вибір на користь енергозберігаючих та зелених технологій. Як передає портал Digital Trends, найбільшим попитом зараз користуються системи зберігання сонячної енергії.

Такі акумулятори повністю окупляться в довгостроковій перспективі, оскільки дозволять економити за рахунок перерозподілу енергії протягом дня. Але чекати окупності доведеться років десять. З іншого боку, у акумуляторів для зберігання енергії є очевидні плюси. Під час стихійних лих, коли всі лінії електропередач виходять з ладу, домовласники з встановленими на даху сонячними панелями і системами зберігання можуть забезпечувати себе енергією.

За повідомленням місцевих жителів, які купили акумулятори перед ураганами, інвестиції себе виправдали. І хоча потужності акумуляторів не вистачало на освітлення всього житла, вони цілком могли забезпечити роботу холодильника, кондиціонера та інтернету.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про наслідки ураганів