Android vs iOS: випробування знищили головний міф адептів Apple

поділитись
Результати вразили всіх

Існує стереотип, що iPhone, iPad і iPod Touch - це стабільна і швидка обробка даних, а ось Android - постійні глюки.

Проте, з часом ситуація докорінно змінилася. Аналітики з Blancco перевірили обидві системи, результати вразили всіх.

Експерти виявили, що додатки на iPhone вилітають в три рази частіше, ніж на Android. Про це свідчить загальна статистика. У неї включені не тільки випадкові вильоти програм та ігор із-за якихось багів, але і відмова запускатися взагалі. Це говорить про велику ганьбу компанії Apple, яка за останні кілька років перетворила ідеально працює операційну систему iOS продукт, який гірше за свого головного конкурента в три рази.

Проте якщо копнути глибше, то все не так погано. Справа в тому, що програми на iPhone, iPad і iPod Touch вилітають в три рази частіше виключно через щорічного виходу нових версій операційної системи iOS. Через 2-3 місяці з моменту релізу ситуація приходить в норму. Експерти впевнені, що якщо б Apple не займалася таким агресивним випуском нових версій ОС кожен рік, то програмне забезпечення працювало б набагато стабільніше.

Також аналітики просять взяти до уваги той факт, що коли виходить нова iOS, то її в один момент часу можуть встановити на свої пристрої всі власники iPhone, iPad і iPod Touch, за умови її сумісності. У випадку з Android справи йдуть гірше. Як показує практика, практично всі смартфони на базі цієї операційної системи не отримують великих оновлень, тому програмне забезпечення працює без яких-небудь проблем, так як в ОС нічого не змінюється.

На основі цього аналітики Blancco запевняють, що стабільність iOS і раніше вище такої на Android, проте з кожним роком ситуація змінюється. Якщо вона продовжить розвиватися у нинішньому напрямку, то вже зовсім скоро від стабільності та надійності iPhone, iPad і iPod Touch не залишиться і сліду.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Apple назвала дату своєї щорічної конференції для розробників WWDC 2018. Презентація пройде з 4 по 8 червня поточного 2018 року в Сан-Хосе (штат Каліфорнія) в McEnery Convention Center.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
смартфони, тести, система
Нова нейромережа Google здивує користувачів мережі
0
0
00:33 21.07.2018
Роботи допоможуть людству в боротьбі з катастрофами
0
0
22:54 20.07.2018
Виявилося, що китайські iPhone складно відрізнити від оригіналу. Будьте пильні
0
0
21:19 20.07.2018
Соцмережа ввела нові правила
0
0
17:21 20.07.2018
Ігрова консоль отримала незвичайний зовнішній вигляд
0
0
16:22 20.07.2018