Apple дозволить конкурентам користуватися фірмовим кінцем

поділитись
Компанія пішла на зустріч конкурентам

Компанія Apple оновила специфікації для своєї програми аксесуарів MFi і логотип програми. Згідно з новими вимогами, сторонні компанії тепер можуть ставити порти USB-C на ліцензовані пристрої, а також, що важливо, додавати джекі 3,5 мм до кабелів Lightning, щоб спростити використання смартфоном.

 

Причиною цього є унифицирование портів. На ноутбуках компанії все більше використовуються USB-C, так що тепер виробники аксесуарів можуть відкрито випускати пристрої, акумулятори та динаміки з зарядкою через USB-C.

 

 

Але для синхронізації даних з iPhone і наскрізний зарядки компанія як і раніше використовує Lightning, тому кабель з фірмовим роз'ємом 3,5 мм — це справжній подарунок для тих, хто звик до класичних навушникам і не хоче міняти їх на бездротові або шукати версію саме з Lightning. Також кабелі такого типу дозволяє підключити до iPhone дротові динаміки і інші пристрої. А при великому бажанні можна навіть вивести звук на професійну акустику через підсилювач.

 

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на контрольно-пропускному пункті на околиці Пекіна місцева поліція буде перевіряти новий інструмент безпеки: розумні окуляри, які можуть миттєво фіксувати риси обличчя, реєстраційні знаки автомобілів, і зіставляти їх з базою даної підозрюваних в режимі реального часу.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
смартфон, телефон, флагман
На збої скаржилися користувачі з Європи, США, РФ і Близького Сходу
0
0
13:47 22.07.2018
Технологія намагається зробити так, щоб зображення на екрані виглядало так, як виглядав би аркуш білого паперу
0
0
12:48 22.07.2018
Ось половина літа вже пройшла, а ігровий липень ніби натякає, що пора б вийти на вулицю або з'їздити на море
0
0
10:51 22.07.2018
Неуважний покупець не відрізнить такі смартфони від оригіналу
0
0
13:09 21.07.2018