Загальноприйнятий аргумент, який, як правило, чують від технічних експертів, полягає в тому, що фанати Apple швидко виправдовують все, що робить Apple, незалежно від того, наскільки це неприйнятно для користувача. Однак це не так.

В якості основного прикладу, скарги, пов'язані з дизайном клавіатури Apple MacBook Pro 2016, призвели до повної суперечності, яке спонукало багатьох власників вигукнути, що це була найгірша клавіатура, яку вони коли-небудь бачили. Однак після виходу нового Apple MacBook Pro, користувачі з "потворною клавіатурою" залишилися ні з чим.

У результаті проблема полягає в тому, що користувачі, які придбали нові MacBook Pro відразу після WWDC, тепер не можуть повернути їх, оскільки гарантійний термін 14 днів з тих пір минув.

Нагадаємо, що Xiaomi випустила нову версію Mi Band 3 – Explorer Edition з напівпрозорим гумовим ремінцем.

Як повідомляє prostotech.com, фото новинки вже з'явилися в китайській соцмережі Weibo.

Детальної інформації про Xiaomi Mi Band 3 Explorer Edition поки немає. Поки невідомо, чи отримає новий гаджет детальні специфікації, або ж зміниться тільки зовнішній вигляд.

На фото видно, зовні модуль з сенсорним дисплеєм OLED виглядає так само, як і звичайна версія, тому не виключено, що єдиною зміною буде наявність прозорого ремінця. Звичайний Mi Band 3 зараз доступний з трьома варіантами ремінців, такими як чорний, помаранчевий і синій.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Microsoft готує оновлення однією з перших програм на комп'ютері — Notepad (Блокнот). Компанія випустила велике оновлення для програми вже у вересні, разом з оновленням і Windows 10.

Крім зовнішнього інтерфейсу, у програмі з'явиться можливість масштабувати текст, і навіть додавання розриву рядків для конфігурації інших налаштувань.

Крім ігор з текстом, у рядку стану будуть показуватися номери рядків і стовпців при перенесенні, а вона сама буде включена за замовчуванням. Нарешті, програма навчиться-таки працювати з файлами великого об'єму.

І, в якості приємного бонусу, Microsoft додасть підтримку свого пошуковика Bing. При виклику контекстного меню можна буде відправити слово під курсором в пошук, щоб не вводити його вручну.