Apple планує навчити електронних помічників розуміти, коли не треба нічого голосно проголошувати, а варто просто прошепотіти користувачеві підказку.

Незважаючи на очевидні плюси голосових помічників, існує і явний недолік - відповідь можуть почути інші люди. Якщо при цьому запит або відповідь містили приватну інформацію, це може бути дуже незручно - мало хто захоче, щоб у переповненому автобусі його смартфон почав голосно оголошувати список найближчих громадських туалетів.

В Apple явно шукають вирішення цієї проблеми. Так, стало відомо, що компанія запатентувала для голосових помічників режим шепоту. При чому це буде працювати в обидва напрямки - алгоритм буде розуміти і шепіт людини, і відповідати аналогічно.

Популярні новини зараз

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

Передбачається, що завдяки такій технології голосовий помічник (наприклад, Siri) зможе по амплітуді і частоті голоси розпізнавати запити, зроблені пошепки. У такому випадку він також зробить амплітуду і частоту відповіді, тобто теж прошепоче відповідь, а не просто знизить гучність.

Втім, варто відзначити, що наявність патенту ніяк не гарантує того, що компанія буде впроваджувати це рішення в свої комерційні продукти, тобто невідомо, коли Siri навчиться насправді розмовляти пошепки - і навчиться взагалі.

Раніше Apple вже патентувала незвичайні рішення, які поки не реалізовані навіть на рівні прототипів.

Раніше портал "Знай.га" повідомив, що хакери зламали топовий iPhone від Apple.