Apple обміняє ваш старий iPhone на новий, але за однієї умови

поділитись
Обмін став ще простіше

Apple оновила свою програму GiveBack, дозволяючи клієнтам торгувати старими пристроями, щоб компенсувати витрати на купівлю нового, навіть при покупці в мережі, повідомляє 9to5Mac.

Раніше єдиним способом негайного отримання кредиту на використання нових покупок було відвідування фізичного магазину Apple Store. Використовуючи онлайн-програму Apple в Інтернеті, потрібне доставка вашого пристрою і очікування подарункової карти Apple або дебетової картки. Тепер Apple оновила свій веб-сайт, щоб вказати, що кредит на торгівлю старими пристроєм можна використовувати відразу ж при покупці нового онлайн.

Тепер клієнти будуть бачити підказку GiveBack на сторінці "купити" для всіх продуктів. Якщо онлайн-форма використовується, для завершення оцінки угоди вимагається лише декілька питань і серійний номер. Новітніми пристроями, прийнятими для програми Apple GiveBack, є iPhone 7 і 7 Plus.

Варто відзначити, що це цілком вигідна угода. Замість того, щоб продавати свій старий айфон невідомим людям за копійки, Apple з радістю прийме ваш смартфон і навіть обміняє на новий, але з невеликою доплатою з вашого боку.

Нагадаємо, що в четвер, 9 серпня, компанія Samsung провела презентацію, на якій представила свій новий флагманський смартфон Galaxy Note 9. За словами представників компанії, це "самий потужний смартфон з усіх, які вона коли-небудь випускала".

Як повідомляв портал Знай.uа, нова God of War (2018) вийшла 20 квітня, і деякі гравці вже встигли скучити за застарілим Кратосу. І хоча гра користується шаленою популярністю, більшість завзятих геймерів пройшли гру по кілька разів навіть на самій високій складності.

Також портал Знай.uа писав, що в мережі протягом тижня бурхливо обговорюють оновлення операційної системи до Android 9.0 Pie. За традицією, Google дасть випробувати новинку тільки власникам смартфонів Google Pixel, Pixel 2 і Essential Phone.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
Apple, appstore, iTunes
Власники техніки Apple отримають дивовижну функцію
0
0
11:55 14.08.2018
Компанія не хоче відпускати популярних особистостей
0
0
11:25 14.08.2018
Виявляється, відключити одну програму не достатньо
0
0
11:09 14.08.2018
Тепер ці телефони під забороною!
0
0
10:53 14.08.2018
Тепер навіть плеєри можуть коштувати купу грошей
0
0
10:30 14.08.2018