Компанія Apple заявила про отримання патенту на розумну тканину. За повідомленням російських ЗМІ, новий винахід буде володіти рядом унікальних властивостей. Зокрема, тканина зможе реагувати на дотики, передавати і обробляти інформацію і т. д. Передбачається, що в матеріал можуть бути вплетені вузли зв'язку, датчики, інтегральні чіпи та інші елементи електроніки. Творцем тканини виявився Даніель Подхайни, який розробляв раніше подібні матеріали для компанії Nike.

У дослідженні зазначено, що розумний одяг з вбудованими приладами стане невід'ємною частиною життя, як, наприклад, смартфони зараз. Також, у доповіді говориться, що Apple залишиться лідером в сегменті розумних переносних пристроїв на ринку аж до 2021 року. Враховуючи, що компанія працює над просуванням медичних програм для своїх годинників, використання подібних інновацій гардеробу в поєднанні з гаджетами буде мати сенс. У звіті фігурує незвичайний патент. Apple розробила та зареєструвала в Європі якусь розумну тканину, у волокнах якої можуть бути сформовані порожнини для інших компонентів.

Елементи можуть бути прикріплені за допомогою електричних і механічних зв'язків. Список того, що може бути інтегровано в тканину дуже великий. У ньому присутні: інтегральні мікросхеми, дискретні електронні компоненти, серед яких вказані резистори, конденсатори, гучномовці та різноманітні датчики. Ось, що говориться в самому патенті: "Тканина може також включати в себе схеми управління, такі як незалежна і енергозалежна пам'ять, мікропроцесори, спеціалізовані інтегральні чіпи, пристрої на кристалі, вузли провідного/бездротового зв'язку та інші електронні компоненти".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про нове застосування для технології Face ID

Популярні новини зараз

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Українець потрапив у трудове рабство замість заробітків: відібрали паспорт і змусили гарувати по 15 годин

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще