Компанія Apple, одна з небагатьох, хто піклується про екологію. Нещодавно, вона перейшла на сонячні батареї для всіх своїх офісів, і продовжує боротися за утилізацію електроніки.

Оцініть можливості оновленого робота:

Ще в 2016 році, в корпорації з'явився робот Ліам, завданням якого є швидко розібрати старі пристрої компанії для подальшого використання. Іншими словами, безвідходне виробництво. Цілком можливо, ці запчастини могли опинитися в нових смартфонах.

На цьому тижні компанія представила Liam 2.0 на ім'я Дейзі. З 19 по 30 квітня, буде проходити акція до Дня Землі. В цей час, Apple буде робити пожертви на фонд "Міжнародне товариство збереження природи" з кожного повернутого смартфона, за тимчасовою програмою GiveBack.

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Обіймався з Єфросиніною і Нікітюк, танцювали до упаду: як Сергій Притула відсвяткував свої 40 років

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

За словами Apple, нова версія робота може розібрати 200 смартфонів за годину. Крім цього, він вміє розпізнавати дійсно цінні деталі від звичайних.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що експерти заявили, що спливаючі повідомлення різних додатків викликають проблеми у власників iPhone.

Фахівці стверджують, що повідомлення, які з'являються часто і у великій кількості, здатні кого завгодно вивести з себе. Якщо у користувача виходило змінити налаштування і впоратися з цією проблемою, то через деякий час повідомлення знову виникають на екрані смартфона. Експерти вирішили порівняти, як працює ця система, на найбільш популярних операційних системах Android і IOS.

Виявилося, що необхідно було здійснити велику кількість роботи з маніпуляціями з включення і відключення багатьох функцій для налаштування повідомлень на обох типах операційних систем. Android відрізняється тим, що він групує спливаючі повідомлення відповідно до їх актуальності, віддаючи перевагу повідомленнями в соціальних мережах від реальних людей.

Користувачам пристроїв на базі IOS необхідно було переглядати велику кількість різних повідомлень і самостійно вибирати, що важливо, а що ні. Це сильно ускладнює завдання.