Якщо у вас гаряча ненависть до так званого "вирізу" в новому iPhone X, то у Apple є хороші новини для вас. Компанія просто схвалила додаток під назвою Notch Remover, незважаючи на те, що раніше настійно закликала розробників взяти надріз, не маскуючи його.

“Не маскуйте і не звертайте особливу увагу на функції відображення клавіш. Не намагайтеся приховувати закруглені кути пристрою, корпус датчика або індикатор для доступу до головного екрану, поміщаючи чорні смуги зверху і знизу екрану" - повідомив Apple.

Додаток не знімає позначку як таку, вона просто робить "виріз" невидимим, поміщаючи чорну смугу поверх зображень. Тим не менш, кінцевий результат виглядає як традиційний верхній рядок стану, а не два поділи, які в даний час знаходяться у верхній частині екрана iPhone X і блокування.

Популярні новини зараз
Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Мама Олега Псюка очікувала на дискваліфікацію Kalush Orchestra на Євробаченні: "За законом він не мав права" Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

На практиці виріз не є проблемою повсякденного використання, однак, якщо це все-таки дратує користувачів - за 1 долар це можна легко виправити, придбавши додаток.

Раніше Apple попередила користувачів про можливе "вигорянні" екрану. Це відбувається, коли контрастне зображення відображалося на екрані тривалий час, в результаті чого зображення накладалися один на одного.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що названа найдавніша порода собак.