Apple непомітно додала нову функцію в iOS11.

Apple раніше на цьому тижні випустила iOS 11 beta 3, яка приносить безліч виправлень і поліпшень, а також деякі нові функції. У списку змін в iOS 11 є функція, про яку Apple не говорила на сцені на WWDC 2017 та в інших матеріалах, пов'язаних з iOS 11.

Вперше в iOS 11 Apple підтримує Screen Recording, функцію, яку деякі користувачі шукали протягом багатьох років. Функція запису екрану була доступна для бета-тестерів ще з першого релізу iOS 11.

Але iOS 11 beta 3 (і публічна бета-версія iOS 11) пропонує нову функцію «Почати трансляцію» для запису на екран. На даний момент нова функція нічого не робить крім збереження трансляцію в пам'яті телефону, не прив'язуючись до якого-небудь сервісу обміну. Поки немає можливості трансляції екрану телефону в цій бета-версії, але очевидно, що Apple хоче реалізувати таку можливість.

Популярні новини зараз
Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Раніше портал "Знай.иа" повідомило, що Apple готується до нової ери кібербезпеки