Компанія Apple опублікувала серію рекламних роликів, в яких порівняла свої пристрої з розробками конкурентів.

Обидва відео тривають не більше 15 секунд і демонструють дві різні можливості фірмового смартфона корпорації. Звичайно, маркетологи Apple виставили свою продукцію з найкращого боку і не упустили можливості познущатися над своїм основним конкурентом.

Подивіться перший ролик:

Перше відео отримало назву App Store. В ньому зробили акцент на безпеку користування додатком. На відео видно, як покупець купує неякісний і навіть небезпечний товар, а потім йде в магазин додатків Apple.

Популярні новини зараз

Прогноз погоди на неділю 9 травня влаштує температурні гойдалки: від заморозків до спекотного сонця

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

День матері 2021 в Україні: коли свято, історія та традиції

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

Другий ролик присвятили режими зйомки Портретна освітлення". Apple позиціонує портретний режим в камері, як ключову функцію смартфона. Корпорація всіма силами намагається просувати цю опцію, при цьому часто ігноруючи інші переваги платформи.

Друге відео:

Раніше Apple вже називала чотири причини перейти з Android на iPhone, випустивши схожу серію рекламних відео. Тоді корпорація зробила особливий акцент на безпеці iOS і простоті використання фірмового смартфона.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що цієї весни повинно вийти четверте велике оновлення операційної системи Windows 10. А вже восени користувачі зможуть оновити свої ПК до версії Redstone 5. Однак в мережі з'явилася інформація, що оновлена Windows 10 буде підтримуватися і на смартфонах.

Близько року тому Microsoft видалила з оновлень Windows 10 всі API, які пов'язані зі смартфонами. Таким чином корпорація поклала кінець мріям про появу чергового смартфона під управлінням цієї операційної системи. Проте минулого тижня на американському сайті Microsoft всі смартфони, які раніше пропонувала компанія, перейшли в розряд "Немає в наявності".