Apple визнала, що нові MacBook Pro 2018 перегріваються з-за великих навантажень.

Компанія також вибачилася, написавши: "Ми приносимо вибачення кожному клієнту, який відчував незручності із-за перегріву ноутбука".

Apple стверджує, що вона виявила проблему після подальшого тестування. Завдяки тестам уповільнення смартфон було помічено тільки при досить специфічних, дуже інтенсивних навантаженнях, тому компанія не помітила помилку перед випуском. Ця помилка стосується MacBook Pro, які працюють на чіпах Intel.

Популярні новини зараз

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Показати ще

Apple відмовилася надати більш детальну інформацію про те, що саме являє собою цей збій, крім неправильного контролю температури.

Однак нагрівання ноутбука і зниження продуктивності не є ключовою претензією в нових ноутбуках. Компанія повідомляє, що редизайн клавіатури включати силіконовий бар'єр, який повинен був зробити клавіатуру "тихіше". Користувачі і з цим не згодні.

Відомо, що в разі поломки, компанія безкоштовно відновить ваш ноутбук, якщо він знаходиться на гарантії.

Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону.

Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.