Школяру вдалося завантажити 90 Гб "захищених файлів" з серверів компанії Apple і отримати доступ до облікових записів клієнтів.

16-річний підліток з Мельбурна (Австралія) протягом року багаторазово підключався до серверів Apple, скачавши звідти 90 Гб даних, завдяки чому отримав доступ до кількох десятків аккаунтів користувачів iCloud.

Його вже затримала поліція, повідомляє австралійське видання The Age со. Відзначається, що особисті дані користувачів залишилися в безпеці.

В Apple, помітивши несанкціонований доступ до своїх серверів, звернулася в ФБР, а воно в свою чергу передало запит Федеральної поліції Австралії.

Під час обшуку в будинку підлітка поліцейські вилучили два ноутбуки, мобільний телефон і жорсткий диск.

 "Дані з серверів компанії зберігалися на жорсткому диску в папці під назвою" hacky hack hack"(хакерський взлом). Також поліцейські виявили, що підліток розповів про успішну атаку на Apple своїм друзям в WhatsApp", - сказано в повідомленні.

Сам підліток визнав свою провину і пояснив свої дії тим, що завжди мріяв працювати в компанії.

В Apple поспішили запевнити клієнтів, що в результаті злому їхні особисті дані не були скомпрометовані, проте розкрити деталі резонансної справи відмовилися.

Нагадаємо, хакери зламали Instagram: користувачам дали поради, як захистити свій аккаунт.

Як повідомляв портал "Знай.ua",   хакери навчилися зламувати нагрудні камери поліцейських та видаляти відеоматеріали.

Також "Знай.ua" писав, що Ілон Маск спілкується шифрами з найнебезпечнішим хакером світу