Apple задає тенденцію впровадження розпізнавання обличчя

поділитись
І хоча презентація самої функції була невдалою, за лідером мобільного ринку, напевно, потягнуться й інші виробники телефонів

Головною і самою очікуваною новиною на вчорашній презентації Apple стала функція Face ID, яка прийшла на зміну сканеру відбитка пальця Touch ID.

 

"iPhone X залишається заблокованим до тих пір, поки ви не подивитеся на нього і він вас не впізнає", - повідомив віце-президент з маркетингу Філ Шиллер. І хоча продемонструвати повністю функцію під час презентації не вдалося, технологія повинна працювати ідеально при будь-яких умовах.

 

Найбільше експертів зачепило заява Apple про частоту помилок при розпізнаванні: компанія похвалилася, що ймовірність злому Face ID дорівнює одному шансу на один мільйон, що означає посилення безпеки в порівнянні з Touch ID. Розпізнавання особи спрацьовує навіть в погано освітленому приміщенні, при наявності головних уборів і окуляр завдяки процесору А11.

Однак криптограф з Університету Джона Хопкінса Метью Грін побоюється, що Face ID можна обдурити за допомогою фотографії, як це робиться з Samsung Galaxy Note 8. Але головна відмінна риса Face ID - в iPhone X вбудовані датчики, які визначають глибину зображення, не дозволяючи обдурити систему фотографією.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google "воскресив" тамагочі.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
iPhone, iPhone 8, Apple
Вибір редакції, Суспільство
24.02.2018
Небесна перестрілка загадкових літаючих об'єктів
0
0
11:59 24.02.2018
Новинка має камеру з інфрачервоним датчиком
0
0
19:15 23.02.2018
Швидкість передачі даних помітно збільшиться
0
0
15:53 23.02.2018
Фанати з нетерпінням чекаю подробиць від компанії
0
0
14:34 23.02.2018