Компанія Apple має намір безкоштовно замінити флагманські смартфони iPhone X, у яких виявлений дефект функції розпізнавання обличчя Face ID нові і справні апарати, повідомляє BGR.

Збій в роботі Face ID проявляється на обмеженому числі примірників пристроїв першого тиражу. Згідно внутрішньої інструкції, поширеною серед співробітників, у разі звернення споживача з скаргою на проблеми в розпізнаванні особи спочатку необхідно перевірити, чи можна усунути їх шляхом заміни модуля основної камери.

У тому разі, якщо це неможливо, інструкція передбачає видачу нового апарату покупцеві. Як саме пов'язані робота Face ID і основна камера, розташована на задній кришці смартфона, не пояснюється.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Сьогодні корпорація Google, незадовго до початку конференції I/O 2018 в США, представила абсолютно нову ОС, у якій немає аналогів у всьому світу. Нова розробка отримала назву Android Things, а про існування такого продукту ніхто не знав до моменту презентації, тобто інформація трималася в суворій секретності. Новітня операційна система призначається не зовсім для смартфонів або планшетів, а для "інтернету речей", що набирають все більшої популярності з кожним роком.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

По суті, Android Things – це якась платформа, яка здатна об'єднати під своїм початком різні електронні пристрої. Вони зможуть взаємодіяти один з одним, наприклад, для побудови системи "розумного" будинку, а також з пристроями, що працюють на базі операційної системи Android. Нова ОС за словами Google, сумісна з процесорами Qualcomm і MediaTek, а використовувати її зможуть усі бажаючі безкоштовно (виробники електроніки).

Першими пристроями на базі Android Things стануть бездротові колонки, які виявиться вбудований голосовий помічник Google Assistant. Крім гаджетів самої корпорації, нову ОС отримають девайси JBL, Lenovo і LG. Повний список брендів не розкривається, проте нові смарт-колонки надійдуть на полиці магазинів вже в цьому році, тому довго чекати не доведеться.