У США з'являться "яблучні" бездротові навушники з лакшері-обробкою. Ціна захмарна.

Американська компанія Brikk представила дві кастомізації бездротових навушників Apple AirPods з чохлом в золотому оформленні. Про це повідомляє Mashable.

Компанія пропонує аксесуар в двох оформленнях: Classic і Deluxe. Вартість першого варіанту становить $4995, а другого відповідно — $9995. У звичайному оформленні ці навушники коштують всього $160.

Це не єдиний аксесуар Apple, вироблений Brikk. Приміром, вона продає док-станції для iPhone з роз'ємом Lightning. Вартість кожної становить $495.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Samsung планує випустити зарядний пристрій "два в одному" для своїх смартфонів і майбутніх Galaxy Watch. Фото упаковки для бездротового зарядного пристрою Duo просочилася перед прес-конференцією Samsung Unpacked, яка відбудеться 9 серпня.

Коробка Wireless Charger Duo показує, що він здатний заряджати або два Qi-сумісних телефони одночасно, або один телефон і годинник Galaxy Watch. Обидві області розміщення підтримують швидку бездротову зарядку.

Бездротовий зарядний пристрій Duo з'явилося в мережі, після того, як Apple продовжує працювати над таким же пристроєм з вересня минулого року. У свою ж чергу, яблучна компанія заявила, що пристрій AirPower буде одночасно заряджати три пристрої - наприклад, iPhone, Apple Watch і AirPods. У червні Bloomberg повідомила, що в ході розвитку AirPower Apple зіткнулася з "серією технічних перешкод".

Нагадаємо, Apple планує розширити свою лінійку бездротових навушників AirPods, наділивши вже існуючу продукцію новими функціями. Про це повідомляє Bloomberg.

"Apple працює над новими AirPods з шумозаглушенням і водонепроникністю. Також Apple намагається збільшити діапазон звуку", - йдеться в повідомленні.

У компанії також обговорюється пропозиція оснастити нові AirPods біометричними датчиками, які, наприклад, будуть відстежувати серцевий ритм. Однак, в навушниках не рекомендується плавати, оскільки вони можуть просто випасти з вух.