Компанія Apple випустила довгождане оновлення для iOS, яке дозволяє користувачам вимикати автоматичне уповільнення процесора. Такі заходи в Apple вводили, щоб батареї в старих моделях працювали довше, а також для підвищення стабільності роботи смартфонів.

Функцію уповільнення iPhone можна відключити в налаштування смартфона. Ця можливість є тільки у власників iPhone 6 і більше нових моделей iPhone. Система iOS також може попереджати, якщо батарею слід замінити, однак варто відзначити, що це тестова версія функції, тому всерйоз сприймати поради не варто.

Раніше повідомлялося, що користувачі Apple в Сполучених Штатах подали на компанію позови в суд за те, що вона навмисне уповільнює роботу старих моделей. Apple визнала, що навмисне уповільнює роботу старих iPhone. Компанія заявила, що дійсно уповільнює деякі моделі, оскільки це потрібно для продовження терміну роботи батареї телефону, яка з часом зношується, або коли ліміт циклів заряду і розряду акумулятора підходять до кінця.

Популярні новини зараз

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

Нагадаємо, що "The New York Times" повідомив про намір корпорації Apple вийти за рамки бізнесу, пов'язаного з розробкою технологій і виробництвом гаджетів, щоб приділити гідну увагу телебаченню.

Повідомляється, що світ побачить Apple по ТБ через рік.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що слідом за компанією Ілона Маска SpaceX журнал Playboy видалив свій аккаунт з Facebook на тлі скандалу з витоком персональних даних користувачів.

Керівництво популярного чоловічого журналу заявило, що видаляє свою сторінку через гучного скандалу з витоком персональних даних.