Apple працює над новими технологіями для створення наступної версії iPhone, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела. Повідомляється, що в новому девайсі екран може стати зігнутим.

Розробка ведеться, щоб виділити продукцію Apple на ринку, що розширюється сучасних смартфонів. Компанія вже експериментувала з різними моделями взаємодії користувачів з пристроєм. Наприклад, в останніх моделях iPhone, починаючи з iPhone 6S, вже була реалізована функція 3D Touch, при якій смартфон враховував силу тиску пальця на тачскрін.

Тепер корпорація планує реалізувати безконтактне управління, при якому фізичного контакту з екраном відбуватися не буде: користувачеві буде достатньо провести пальцем на деякій відстані від дисплея, щоб домогтися відгуку.

Популярні новини зараз
Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Експериментує Apple і з формою дисплея: в планах компанії - створення смартфона з вигнутим екраном. Як зазначає Bloomberg, подібна ідея могла з'явитися під впливом моделей з увігнутим екраном від Samsung.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що наприкінці минулого місяця, 27 березня 2018 року, відбувся офіційний анонс нового 9,7-дюймомого планшета iPad (2018), який призначений для школярів і студентів.

Оскільки цей гаджет вже щосили продають в США і Європі, ремонтна майстерня iFixit вирішила провести його повну розробку, після чого з'ясувати, наскільки складно полагодити цей гаджет.

Оскільки новий iPad (2018) призначається для навчальних закладів, то очевидно, що він повинен легко лагодитися. Також це залежить від масовості гаджета і доступності необхідних компонентів для ремонту. Як виявилося, цей планшетний комп'ютер практично неможливо відремонтувати, тому що майже всі його компоненти, включаючи батарею, закріплені з допомогою великої кількості клею.