Компанія Apple використовувала хмарне сховище Google Cloud Platform для зберігання даних iCloud. Такі дані містяться в останній версії Керівництва з безпеки iOS, пише The Verge.

Раніше Apple використовувала видалені системи зберігання даних, що надаються Amazon Web Services і Microsoft Azure. Видання Apple iOS Security Guide в березні 2017 року перераховувало Microsoft Azure замість Google Cloud Platform. Але в новій редакції допомоги текст змінився.

"Зашифровані фрагменти файлу зберігаються без будь-якої інформації, яка ідентифікує користувача, з використанням служб зберігання даних, таких як Amazon S3 і Google Cloud Platform", - йдеться в документі.

Метадані і ключ зберігаються в iCloud-акаунті користувача, а самі блоки - в хмарних сховищах Amazon і Google в зашифрованому вигляді. Таким чином, компанії не можуть зв'язати цю інформацію з одним користувачем.

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Показати ще

У документі чітко не визначено, Apple використовує будь-які хмарні сервіси Google для інших цілей, крім зберігання фотографій і відео. Також невідома дата початку переходу Apple на сервера Google.

Раніше повідомлялося, що компанія Apple переносить ключі шифрування від китайських акаунтів свого хмарного сховища iCloud на сервера в КНР. Нововведення торкнеться жителів материкового Китаю, які обрали його своєю основною країною при створенні облікового запису Apple.


Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в новій доповіді від аналітичної компанії KGI Securities повідомляється, що Apple оновить свої бездротові AirPods і працює над створенням високоякісних навушників під власним брендом . Перша модель бренду може з'явитися вже в цьому році.