"Apple розглядає свої мобільні пристрої як важливу платформу для штучного інтелекту в майбутньому", - повідомив головний операційний директор Джефф Вільямс.

На цьому тижні Apple почне приймати попередні замовлення на новий смартфон iPhone X. Новинка використовує функції штучного інтелекту (AI), вбудовані в останні чіпи A11 компанії. Телефон обіцяє нові функції розпізнавання осіб, такі як Face ID, який використовує математичну модель особи.

"Я думаю, що незабаром ми дійдемо до переломної точки, коли комп'ютерні обчислення будуть поєднуватися з потенціалом ШІ, змінюючи наш світ", - сказав Джефф.

Вільямс сказав, що інтеграція Apple з штучним інтелектом не обмежується тільки мобільними телефонами.

Популярні новини зараз
Виплати можуть збільшитись: кому позапланово оновлять пенсії Гороскоп на тиждень 17-23 листопада для всіх знаків Зодіаку: мовчання Скорпіонів, сварки Тельців та усамітнення Риб Заберуть майно за борги: коли будуть вилучати житло Життя без графіків: в яких областях не вимикатимуть світло та чому
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що речі почнуть купувати один одного.