Аналітична компанія Sensor Tower повідомляє про те, що додаток YouTube для iOS вперше за весь час ведення подібної статистики став найприбутковішим безкоштовним додатком в американському сегменті App Store.

Повідомляється, що раніше YouTube піднімався в цьому рейтингу максимум на третє місце, однак у цей раз Америка стала першою країною, в якій YouTube очолив рейтинг найприбутковіших безкоштовних додатків App Store.

Сервіс YouTube став активно набирати обертів в даному рейтингу після запуску платної підписки YouTube Red, яка дає передплатникам ексклюзивні функції, такі як доступ до музики та іншим роликам без реклами, а також до оригінального контенту.

У лютому 2018 році додаток YouTube для iOS тільки в США приніс творцям 14 млн доларів, і це на 133% більше ніж роком раніше. У березні додаток вже заробив 12 млн доларів, що на 150% більше, ніж у березні 2017.

Популярні новини зараз
Росіяни житимуть ще гірше через падіння економіки, путін повернув людей на рівень 2018 року Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що у другій половині минулого 2017 року американська корпорація Google оголосила про своє рішення почати боротися з недобросовісною рекламою в мережі Інтернет. Відомо, що в недавно випущений Google Chrome версії 64 була додана функція, яка автоматично блокує відтворення відеороликів на веб-сайтах.