Американська розвідка припустила, що творцями вірусу-здирника WannaCry, який атакував техніку в 150 країнах, є вихідці із південноазіатських країн.

Про це повідомляє South China Morning Post

Фахівці провели лінгвістичну експертизу і з'ясували, що програмне забезпечення написали на китайській мові люди, які володіють південними діалектами. Згідно з даними розвідки, строк у первинному коді характерний для Китаю, Гонконгу, Тайваню і Сінгапуру.

Спочатку, творці написали код на китайській мові, і тільки через деякий час – перевели на англійську.

Як раніше повідомляв портал Знай.uа, WannaCry вразив сотні тисяч комп'ютерів по всьому світу 12 травня. Поширення вірусу зупиняли на якийсь час, але на зміну прийшла друга хвиля зараження, яка зачепила Японію, Китай і Південну Корею.

Популярні новини зараз
Гороскоп на неділю 18 січня: тривога Тельців, увага Левів та випробування Скорпіонів Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень
Показати ще

Раніше в атаці звинувачували північнокорейських програмістів. А видання The Telegraph написали, що винні російські хакери, які таким чином намагалися помститися президентові США Дональду Трампу за ракетний удар по сирійській авіабазі.