В мережі з'явилось відео випробування модернізованих бронеавтомобілів "Козак-2М".

Про це повідомляє Національний промисловий портал.

Зараз вони проходять державні випробування в інтересах Збройних сил України та Національної гвардії України.

Під час проведення випробувань, автомобіль долав різні перешкоди, включаючи болотисту місцевість, пагорби, похилу площину під кутом 30° тощо. Була випробувана робота наявного озброєння, що встановлюється на дах автомобіля у спеціальній турелі.

Дуже важливими були випробування по завантаженню бронеавтомобіля "Козак-2М" до вантажної кабіни літака Іл-76МД та пересувного транспортера ПТС-2. Саме від синхронізації нового бронеавтомобіля з засобами десантування та перевезення техніки залежить його прийняття на озброєння до Десантно-штурмових військ.

Популярні новини зараз
Загинув один із найкращих льотчиків України Данило Мурашко: був вірний народу до кінця Субсидії на комуналку по-новому: що зміниться для українців з 1 лютого Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Конструктивною особливістю і основною відмінністю від "Козака-2" є несучий корпус та незалежна підвіска. У поєднанні із кліренсом 500 мм та вертикальним ходом коліс у 260 мм, це значно підвищує показники прохідності та дає змогу долати перешкоди, недоступні для транспортних засобах із залежною підвіскою.

Відео випробувань.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що найпотужніша розробка Путіна схвилювала армію США