23 вересня у Харкові пройде один з масштабніших кіберфорумів "HackIT-2017".

На форумі обговорять найважливіші тенденції і події в сфері кібербезпеки. HackIT-2017 стане першим великим професійним заходом, де фахівці обговорять нещодавню атаку вірусу NotPetya, повідомляють організатори кіберфоруму на своєму офіційному сайті.

Форум складатиметься з кількох етапів змагань, один з яких пройшов у серпнв. Онлайн-батл білих хакерів цього року включав імітацію зламу президентських виборів у 8 країнах. Подібні завдання заохотили до участі 1346 команд зі всього світу. 338 з них впорались щонайменше з одним. Трійку лідерів очолила українська команда dcua. 

"Головна запрошена зірка - Райан Лекі (підприємець і хакер зі світовим визнанням, засновник компанії CryptoSeal, що стала частиною CloudFlare - одного з найбільших в світі сервісів захисту від DDoS-атак). На HackIT-2017 відбудеться його перший публічний виступ в Україні", - йдеться в повідомленні.

Також в рамках форуму відбудеться "битва хакерів" в форматі CTF (Capture the flag) з елементами кіберспорту - зображення з моніторів учасників буде транслюватися на великому екрані для уболівальників, а хід битви буде висвітлюватися коментатором.

Нагадаємо, як повідомляв  "Знай.ua", випадків злому сторінок в соціальній мережі Instagram виявилося набагато більше, ніж повідомлялося раніше.