Сучасний світ не мислимий без інтернету. За допомогою цього каналу зв'язку проходить спілкування, навчання, навігація і навіть ведеться бізнес. Однак, часто пропускна здатність мереж залишає бажати кращого. Багато хто стикався з цією проблемою в години пік. Групі розробників з Університетського коледжу Лондона (UCL) вдалося знайти вихід. Як повідомляє ScienceDaily, новий тип приймача дозволить збільшити швидкість інтернету в 30 разів.

Дослідження було націлене на підвищення пропускної спроможності оптоволоконних мереж. В ідеалі для підвищення швидкості завантаження даних необхідно виділити для кожного абонента свою довжину хвилі. Однак, досі такі рішення, хоча і були технічно можливими, виявлялися вкрай дорогими. Спрощення пристрою було досягнуто за рахунок кодування для мереж доступу до оптоволоконному каналу, яке спочатку застосовувалося для запобігання завмирання сигналу бездротового зв'язку.

Випробування нового приймача проходило в Лондоні. У якості точок прийоми і відправки даних були обрані локації в протилежних кінцях британської столиці. Учасники експерименту змогли приймати і посилати інформацію на швидкості близько 10 Гбіт/с, що як мінімум у 30 разів перевищує максимально досяжну швидкість інтернету в цій країні.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про створення міста майбутнього в Канаді

Популярні новини зараз

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще