Курс Bitcoin досяг позначки 8101 доларів, що є новим історичним рекордом для кріптовалюти. Про це свідчать дані сайту CoinMarketCap, який відстежує вартість кріптовалюти на різних біржах.

Рекордне зростання Bitcoin було досягнуте через тиждень після різкого падіння кріптовалюти до 5840 доларів за монету.

Раніше ми писали про те, що курс Bitcoin перевищив 8 тисяч доларів за монету. Про це свідчать дані сайту CoinDesk. Рекорд був зафіксований в ніч з 16-го на 17-е листопада, але протримався досить короткий проміжок часу.

Такі різкі коливання курсу пов'язують з інтересом до валюти банків і інвестиційних фондів. Примітно, що з початку поточного року ціна Bitcoin зросла приблизно у вісім разів.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Також варто відзначити, що вигідно зараз "майнить" всього дві кріптовалюти, які і стануть лідерами на ринку. Варто відзначити, що біткоін може знову розділитися на 2 кріптовалюти, у зв'язку з чим і породжується на нього попит.

В цьому році курс біткоіна зростає так швидко, що прийнято помічати тільки подолання чергової 1000 доларів. За деякими прогнозами, він коштуватиме 100 000 доларів до 2021 року. Раніше ми повідомляли, що 95 відсотків існуючих криптовалют незабаром можуть знецінитися, і в підсумку залишиться лише кілька, створивши стабільний ринок.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що робот показав приклад двієчникам.