Біткойн приковує до себе все більше уваги. Це піднімає вартість кріптовалюти. За оцінками фахівців Біткойн вже став третьою за масштабами бульбашкою за всю історію людства. Але разом з тим все яскравіше виявляються слабкі місця біткойна. Як повідомляє колумніст Wired СкотРозенберг, популярна кріптовалюта може не впорається з трьома основними викликами і обвалиться в 2018 році.

Перша проблема технології блокчейн, на якій заснована ідея незалежних від держави платіжних засобів полягає в шахрайстві пов'язаних з первинним розміщенням монет. Виходом може стати відмова від ідеї блокчейн-грошей або переведення їх в прозоре і легальне русло. Так, наприклад, деякі компанії вже інвестують в токени блокчейн-стартапів, отримуючи в обмін доступ до їх послуг і продуктів.

Друга складність використання біткойна пов'язана з постійними труднощами, які відчувають власники під час спроби розплатиться біткойнами, або обміняти їх. Великі комісії, тривалість операцій і в результаті нульова приватність змушують багатьох переглянути своє ставлення до криптовалют.

Популярні новини зараз
Путін готує замах на Лукашенка, щоб захопити Білорусь: залишилися лічені дні Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук"
Показати ще

Третя проблема пов'язана з величезною кількістю посередників, що беруть участь у трансакціях. Система кріптовалютних платежів залишається настільки складною і заплутаною, що навіть професійні інвестори не завжди можуть розібратися, що до чого. Крім того, за загальним визнанням, кріптокогаманці і кріптобіржи є найбільш слабкими ланками в блокчейн індустрії. Їх легше всього зламати, та й самі вони часто засновуються шахраями.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про кошенят, які за тиждень з'їли 15% криптовалюти