Біткойн приковує до себе все більше уваги. Це піднімає вартість кріптовалюти. За оцінками фахівців Біткойн вже став третьою за масштабами бульбашкою за всю історію людства. Але разом з тим все яскравіше виявляються слабкі місця біткойна. Як повідомляє колумніст Wired СкотРозенберг, популярна кріптовалюта може не впорається з трьома основними викликами і обвалиться в 2018 році.

Перша проблема технології блокчейн, на якій заснована ідея незалежних від держави платіжних засобів полягає в шахрайстві пов'язаних з первинним розміщенням монет. Виходом може стати відмова від ідеї блокчейн-грошей або переведення їх в прозоре і легальне русло. Так, наприклад, деякі компанії вже інвестують в токени блокчейн-стартапів, отримуючи в обмін доступ до їх послуг і продуктів.

Друга складність використання біткойна пов'язана з постійними труднощами, які відчувають власники під час спроби розплатиться біткойнами, або обміняти їх. Великі комісії, тривалість операцій і в результаті нульова приватність змушують багатьох переглянути своє ставлення до криптовалют.

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Розлючена українка затримала літак через маску: "Душать нас намордниками"

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Третя проблема пов'язана з величезною кількістю посередників, що беруть участь у трансакціях. Система кріптовалютних платежів залишається настільки складною і заплутаною, що навіть професійні інвестори не завжди можуть розібратися, що до чого. Крім того, за загальним визнанням, кріптокогаманці і кріптобіржи є найбільш слабкими ланками в блокчейн індустрії. Їх легше всього зламати, та й самі вони часто засновуються шахраями.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про кошенят, які за тиждень з'їли 15% криптовалюти