Прийнято вважати, що iPhone володіє досить високим ступенем захисту даних. Компанія іноді навіть відмовляє в допомозі спецслужбам, коли потрібно розблокувати телефон терориста. Але і на старуху буває проруха. Передбачити всі варіанти неможливо. Однак, всі помилки можна виправити. Як повідомляє 24 канал, автору YouTube-каналу iDeviceHelp вдалося отримати доступ до фотографій, не знімаючи блокування пристрою.

Щоб отримати доступ до фото, спочатку потрібно зателефонувати на телефон, з якого необхідно завантажити знімки. Замість відповіді на дзвінок слід вибрати пункт "Інше" у вкладці "Повідомлення" і вставити в рядок повідомлення три будь-які емодзі. Тоді треба викликати Siri і з її допомогою відкрити будь-який додаток. Якщо асистент не дозволить зробити це дію, потрібно ще раз зателефонувати на телефон і вибрати пункт "Інше" у вкладці "Повідомлення".

Автор блогу вже повідомив розробникам про відкриту ним проблему і сподівається, що найближчим часом помилка буде виправлена. При цьому блогер зазначає, що подібна система доступу до фотографій може бути застосована до iPhone під управлінням iOS 11 і бета-версії 11.1.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про приховані можливості смартфонів

Популярні новини зараз

Оля Полякова знялася в однакових бікіні з 16-річною донькою Машею: немов подружки

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Показати ще