Безпека і швидкість передачі даних прокладають дорогу технології блокчейн. Є ймовірність того, що до 2020 року в світі з'явиться перший уряд, робота якого заснована на блокчейні. Про такі плани міста та емірату Дубай повідомляє видання ZDNet.

Ринок блокчейна зростає рекордними темпами. Основна причина його поширення — швидкість і безпеку даних, а також здатність оптимізувати бізнес-рішення. Блокчейн скорочує витрати, пов'язані з фінансовою звітністю та боротьбою з шахрайством, а також додає додатковий рівень безпеки банківських операцій, медичних записів, рахунок-фактурах та інших джерел конфіденційної інформації. Заснований на технології розподілених регістрів, блокчейн є основою для обміну, розповсюдження та оновлення даних в мережі, яка включає в себе тисячі пристроїв.

Дубай давно намагається стати світовою столицею розумної економіки. І, схоже, має на це всі шанси. Перехід на інтелектуальні технології в сфері адміністрування податків та бізнесу дозволить скоротити річний обсяг паперових транзакцій більш ніж на сто мільйонів. Економія, очікувана від такого переходу, повинна скласти близько 25,1 млн людино-годин. А це не менше 1,5 млрд доларів в рік.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про нове застосування криптовалюти в Дубаі

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Як обрати телевізор?

Показати ще