Напередодні франкфуртського автошоу Компанія BMW здивувала шанувальників кросовером з незвичайним дизайном. Прототип довжиною більше п'яти метрів отримав назву Concept X7 iPerformance. Машина виглядає агресивно, якщо не сказати страхітливо. Незвичайний вид надають машині величезна решітка радіатора і вузькі діодні фари.

Кросовер оснащений панорамним дахом і може вміщати шість осіб. Під кожного пасажира нової машини передбачено окреме шкіряне крісло. Для пасажирів другого ряду створені так само спеціальні сенсорні екрани, що відкривають доступ до мультимедійної системи. Висота машини в поєднанні з панорамним дахом забезпечує значне потрапляння природного світла в салон.

BMW Concept X7 iPerformance укомплектований гібридною силовою установкою, подробиці про яку не повідомляються. Не виключено, що агрегати запозичені у седана BMW 740e xDrive iPerformance, віддача агрегатів становить 260 кінських сил. Серійний BMW X7 повинні показати приблизно до середини наступного року.

Серійний випуск буде здійснюватися на базі виробничих потужностей спартанбургкого заводу в Південній Кароліні орієнтовно з середини 2018 року. Так само за чутками можливий початок випуску ще більш розкішною версії Х7 розрахованої на чотирьох пасажирів. 

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про інші новинки автошоу у Франкфурті