Нещодавно надані внутрішні документи Apple показали, що компанія знала, що телефони iPhone 6 і 6 Plus з більшою ймовірністю будуть згинатися.

Згідно з судовими документами, внутрішні тести компанії Apple виявили, що iPhone 6 був у 3,3 рази більше шансів на згинання, ніж iPhone 5, в той час як "великий" iPhone 6 Plus був у 7,2 рази частіше вигинався. У 2014 при випуску моделей Apple повідомляла, що вигнуті iPhone були "надзвичайно рідкісним випадком", навіть запросивши кілька ЗМІ в свій кампус, щоб показати, наскільки строго компанія тестує свої продукти.

Ситуація загострилася пізніше, коли пристрої iPhone 6 почали проявляти "сенсорну хвороба", де сенсорний екран ламався із-за браку конкретних чіпах сенсорного контролера на материнській платі, що деякі посилалися на фізичне пошкодження від вигину iPhone.

Після цього Apple потім почала вносити внутрішні зміни в дизайн iPhone 6 і 6 Plus, додавши додаткову епоксидну смолу для зміцнення області, яка страждає від вигину, незважаючи на те, що Apple все ще відмовлялася публічно визнати, що були якісь проблеми з iPhone 6.

Популярні новини зараз

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

Львів'янка показала життя в Польщі у злотих: скільки витрачають на їжу та оренду житла

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Показати ще

Нагадаємо, що Instagram додає можливість відключити людей від появи у вашій стрічці новин. Оновлення програми дасть можливість видаляти чиїсь пости, або як їх фото в їх історії. Ви як і раніше зможете переглядати профіль "приглушеного" людини; ви можете скасувати приховування постів в будь-який час непомітно для самого власника аккаунта.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія LG презентувала в Лос-Анджелесі перший у світі гнучкий 2-метровий OLED-дисплей. Демонстрація новинки відбулася в рамках конференції, заявляє 9to5Google.

Відомо, що панель отримала дозвіл Ultra HD (UHD) 3840 × 2160 з прозорістю 40 відсотків. Головним нововведенням є гнучкість конструкції - вона може бути згорнута до "трубки" товщиною 88 мм