Британець зіткнувся з ніжними прибульцями

поділитись
Соціальні мережі в захваті від цієї історії

Мисливці за прибульцями готові бачити сліди інопланетян всюди. Інтернет просто кишить знімками хмар, дерев і комет, які нагадують уфологам літаючі тарілки. Не менше повідомлень ми чуємо і про знахідки, які нам намагаються подати як тіла інопланетян. Кумедний випадок стався сьогодні в Британії. Як повідомляють російські ЗМІ, хлопець фотографував незвичайні рожеві хмари з красивими плямами. Однак уфологи почали стверджувати, що фотограф відобразив рожеві НЛО. Користувачі соціальних мереж вже нарекли випадок "зустріччю з ніжними прибульцями".

Сьогодні вранці, 19 листопада, в інтернеті з'явилося дуже цікаве і незвичайне фото, на якому чітко видно дивний об'єкт рожевого кольору. Незвичайну фотографію очевидець опублікував в соцмережах, після чого нею дійсно зацікавилися фахівці. Дивний об'єкт, зображений на знімку, був плоским і довгим освітою з опуклим центром, дуже схожим на тарілку.

Уфогологи запевняють, поблизу від місця, де хлопець бачив, що відбувається і зобразив момент, може знаходитися база прибульців. Але сам молодий чоловік не вважає, що бачив справжній НЛО. Він просто хотів зняти цікаву рожеву цятку в небі. При всьому комізмі ситуації, варто визнати, що плями дійсно нагадують літаючі тарілки.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про прем'єр-міністра, атакованого НЛО

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
НЛО, хмара, прибулець
Протягом двох тижнів геймери зі всього світу мають можливість купувати ігри зі знижками до 90%
0
0
00:45 22.06.2018
Розробника вперше в історії звільнив робот, а керівництво не змогло йому в цьому перешкодити
0
0
20:11 21.06.2018
Годинник отримають незвичайний вигляд гаджета від Apple
0
0
17:40 21.06.2018
Консоль не отримає обіцяних можливостей
0
0
16:49 21.06.2018
Інформацію про смартфон виявили в мережі
0
0
16:36 21.06.2018