Cannon перетворив плівковий фотоапарат на флешку

поділитись
Компанія здивувала користувачів своїм несподіваним вчинком

Canon може стати лідером у DSLR, однак компанію випереджають такі гіганти як Sony і Fuji, коли мова йде про невеликі та портативні дзеркальні камери.

 

 

Canon випустила новий фотоапарат, зберігаючи любов до старих пристроїв, запропонувавши публіці компактну альтернативу своїм величезним дзеркальним апаратам. Однак нічого крім зовнішнього вигляду не пов'язує новинку з плівковими камерами - вона оснащена 8 гб внутрішньої пам'яті для збереження фото.

 

Компанія навіть приготувала пояснення того, як працює цей продукт: "Зверніть увагу, що це не функціонуючий плівковий фотоапарат, оскільки це лише флешка, захована в корпус камери".

 

 

Canon описує пристрій як "USB-пристрій з камерою". Також компанія повідомила, що ця модель випускається обмеженою кількістю. Що стосується ціни, Canon продає його за 80 доларів. За такі гроші ви можете придбати набагато більше флеш-накопичувачів.

 

 

Однак гаджети здатні не тільки приносити користь. 14-річна Ле Тхі з в'єтнамської столиці Ханой не здогадувалася, що її зарядний пристрій до iPhone 6 несправне і вимагає заміни. Підключила акумулятор на ніч і спокійно лягла спати. Коли батьки вранці зайшли в кімнату, щоб розбудити доньку перед школою, вона була без свідомості, довелося швидко везти в лікарню. На жаль, врятувати дівчину не вдалося.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що робот показав приклад двієчникам.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
камера, GoPro, новинка
Вибір редакції, Суспільство
19.02.2018
Цей смартфон дійсно безрамковий
0
0
14:01 19.02.2018
Необхідно вжити термінових заходів
0
0
13:13 19.02.2018
Він створив унікальну копію за чотири роки
0
0
22:21 18.02.2018
Необхідно підготувати машину до змін погоди
0
0
16:43 18.02.2018