6 лютого засновник Space X Ілон Маск вперше запустив в космос найважчу ракету-носій в світі Falcon Heavy.

Стартувала ракета Під пісню Девіда Боуї. На борт ракети помістили особистий спорткар підприємця Tesla Roadster. SpaceX вперше запустила Falcon Heavy з космодрому космічного центру імені Кеннеді на мисі Канаверал у Флориді. Ця та ж стартовий майданчик, з якої відправляли "Аполлон-11" з Нілом Армстронгом на Місяць.

Усередині ракети старий автомобіль Маска Tesla Roadster вишневого кольору, в яку посадили манекен в скафандрі SpaceX. Машину використовують як вантаж, щоб не ризикувати справжнім.

У капсулі з машиною лежать в капсулу з Tesla поклали книга "Автостопом по галактиці", плакат з написом "Не панікуй!", Що відсилає до роману, і рушник. Сходинки Falcon 9 повинні відокремитися від ракети і повернутися на землю для повторного використання. Третя продовжить виводити вантаж до Марса на орбіту Сонця і незабаром теж повернеться на Землю.

Популярні новини зараз

Нареченого налякав дивний ритуал першої шлюбної ночі, прийнятий у сім'ї нареченої – "Відрізається частина..."

У Дніпрі зливою змило вулицю разом з дорогою - комунальники Філатова "плавають" в багнюці

Українка з 13-м розміром грудей показала, як підтримує форму: "Я дуже люблю..."

Львів налякала страшна знахідка біля моргу, як таке можливо - фото

Показати ще

Falcon Heavy - перша ракета надважкого класу компанії SpaceX. Вона складається з двох ступенів: перша - це три блоки, а друга аналогічна тій, що використовується на Falcon 9. Вона здатна нести до 16,8 тонн корисного вантажу при польоті до Марса і до 63,8 тонн на низьку орбіту Землі.

Вона унікальна тим, що це єдина надважка ракета, чий розгінний блок повністю повертається на землю.

Запуск Falcon Heavy

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що володар багатомільярдного стану, засновник компанії SpaceX Ілон Маск оголосив, що спорядити експедицію на Марс вже в найближчі сім-вісім років.