На думку шведського професора і автора книги "Бізнес в стилі фанк" К'єлла Нордстрема людство стоїть на порозі наймасштабнішої урбанізації в історії. Швидкість розвитку технологій робить неможливим довгострокове планування в рамках окремої компанії. За той час, що виробник телефонів напише детальний план, ситуація на ринку кілька разів встигне змінитися. Крім того, професор упевнений у швидкому припиненні існування окремих країн. Як повідомляє сайт Хартия97, на зміну державам повинні прийти окремі міста.

Футурологічні прогнози Нордстрема можна спробувати виділити в наступних тезах:

1. Все, що може бути відцифровано, буде відцифровано. Медицина, безпека, освіта, армія — все.

2. FAANG — основа нової реальності: Facebook, Apple, Amazon, Netflix, Google.

Популярні новини зараз
Професор кафедри екології передбачає "судний день для Землі": шосте масове вимирання Ціни на яйця і муку спустошать гаманці українців у серпні: продавцям довелося знову підняти ціни Космічні платіжки за газ налякали українців: що робити, якщо вам нарахували надто великі суми Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

3. В найближчому майбутньому роботодавці будуть вибирати тільки між людьми, які добре знають англійську і людьми, які ідеально володіють нею.

4. Цінність вищої освіти стає нікчемною. Вам не потрібен Гарвард для знань з Гарварду, тому якщо 5 років тому диплом випускника давав вам зелене світло в будь-яку корпорацію, то тепер всі ці знання доступні будь-якому бажаючому, і питання тільки в найближчій смерті фізичних дипломів.

5. Швидкісний транспорт і зростаюча ступінь концентрації населення перетворить 218 країн на 600 міст з околицями і дістатися до кожного з них можна буде за лічені хвилини.

6. Кількість людей без сімей буде зростати. У Швеції в 2008 році було 48% домогосподарств, де жила одна людина. Тепер таких домогосподарств 56%, але це не привід для страждання, а лише факт необхідності визнання еволюції і факт необхідності під еволюцію адаптуватися. Найдурніше, що може зробити людина — це спроби зупинити еволюцію. Думайте. Розвивайтеся. Вже зараз у нас в голові більше інформації, ніж ми можемо розповісти.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про проблеми, з якими зіткнуться малі міста