Видалення кеша і непотрібних файлів від невикористовуваних програм дозволить не тільки звільнити пам'ять, але і прискорити роботу системи вашого смартфона. Більшість таких інструментів за своїми можливостями сильно схожі, тому вибирати доводиться лише по інтерфейсу, а також наявності або відсутності додаткових опцій.

Clean Master

Ця програма швидко визначає обсяг системного кеша, залишкових файлів, рекламного сміття, а також застарілих APK-файлів. Видалити все це можна одним натисканням. Для прискорення роботи пристрою передбачена функція очищення повідомлень і закриття фонових завдань.

Додатково: антивірус, оцінка температури процесора, шифрування фото і відео, безпечне підключення до ненадійних мереж Wi-Fi.

DU Speed ​​Booster & Cleaner

Популярні новини зараз

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

Москаль накинувся на Кравчука на очах мільйонів українців: "За гроші на*ердить у церкві!"

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Згинь, нечиста сило! Потужна молитва проти зла порятує весь рід

Показати ще

Оригінальна додаток з інтерфейсом в темних тонах і можливістю виведення панелі швидкого запуску очищення в системну шторку. Крім позбавлення від кеша і залишкових файлів, сервіс дозволяє навести порядок в фотографіях, визначаючи схожі знімки і пропонуючи їх видалити.

Додатково: видалення встановлених додатків, вимірювання швидкості підключення до мережі, відновлення вилучених APK-файлів.

GO Speed

Стильний і візуально простий додаток, що не переобтяжений безліччю функцій. Швидко працює не тільки з кешем, а й з додатками, показуючи їх вагу і енергоспоживання в режимі реального часу. Перед очищенням можна зробити резервну копію даних для відновлення.

Додатково: прискорювач ігор, безшумні повідомлення, ігнор-лист для файлів, які не потрібно сканувати.

Power Clean

Очищення пам'яті, оптимізація і досить розбірливий антивірус в одній програмі. Для випадково видалених файлів передбачена корзина, що дозволяє їх відновити. Додаток контролює доступ всіх додатків до мережі та дозволяє зупинити будь-який з них. Основна інформація про роботу дублюється в шторці повідомлень.

Додатково: захист додатків паролем, заборона автозапуску, повідомлення про повну зарядку, поради щодо оптимізації.

All-In-One Toolbox

Цей оптимізатор спочатку пропонує лише кілька базових інструментів з очищення кеша і прискоренню роботи пристрою. Розширити список можливостей можна за рахунок спеціальних плагінів з Google Play. З їх допомогою можна перевірити всі сенсори і датчики смартфона, а також знайти приховані рекламні модулі.

Додатково: постійна статистика очищення, заборона автозапуску додатків, резервне копіювання і відновлення.

Systweak Android Cleaner

Додаток працює з вбудованою і оперативною пам'яттю, визначаючи не тільки кеш і тимчасові дані, але і невикористовувані APK-файли і папки. Також передбачений пошук дублікатів і режим економії батареї, що дозволяє одним натисканням закрити фонові процеси, відключити автосінхронізаціі і оптимізувати роботу екрану.

Додатково: диспетчер повідомлень, режим гібернації додатків, пошук медіафайлів, переданих або отриманих через WhatsApp.

The Cleaner

Простий інструмент з мінімалістичним інтерфейсом і базовим набором функцій: чистка кеша, вивантаження фонових процесів, блокування додатків ПІН-кодом.

Додатково: зручне сортування додатків, нагадування про очищення пам'яті, прискорювач ігор.

CCleaner

Мобільний аналог відомої програми, що має схожий інтерфейс і набір функцій. Швидко аналізує пам'ять пристрою і зважує всі файли, сортуючи їх за типами. Перехід на Pro-версію сервісу дозволить чистити кеш і проводити оптимізацію за розкладом.

Додатково: дані про роботу процесора і батареї, повідомлення з підказками.

Avast Cleanup

Ця програма відмінно підходить не тільки для чищення кеша, а й для наведення порядку в своїх медіафайлах. Зручне сортування фотографій, скріншотів і відео дозволить знайти найважчі файли і швидко скопіювати їх в «Google Диск», Dropbox або OneDrive.

Додатково: настроюються профілі для економії енергії, екран блокування з погодним віджетом і кнопкою очищення.

360 Security

Додаток хоч і позиціонується як антивірус, проте два розділи в ньому призначені для прискорення пристрою і очищення кеша. Також є зручне блокування небажаних повідомлень, захист додатків і оптимізація енергоспоживання шляхом закриття самих ненажерливих процесів.

Додатково: планова очистка, прискорювач ігор, оцінка нагріву, пошук смартфона віддалено, антивірус.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про додатки, які назавжди змінять ваше життя.