У Китаї пройшли випробування першого в світі електропоїзда, якому не потрібна залізнична колія. Новий вид транспорту може обходитися звичайними автомобільними трасами. Місткість такого поїзда коливається від 300 до 500 осіб. Як повідомляє портал Red Net, новинка може розвивати швидкість до 70 км/год і заряджати прямо на зупинках.

Потяг довжиною 30 метрів і складається з трьох вагонів. Батареї встигають зарядитися за 10 хвилин, і при повному завантаженні він проїжджає 25 кілометрів до наступної підзарядки. При цьому, у швидкісного поїзда з автономними рейками (ART) теоретично є можливість заряджатися на кожній зупинці: на це йде всього 30 секунд, і заряду вистачає на 3-5 км. При 100%-й зарядці електропоїзд може проїхати 40 км

ART представляє собою проміжну ланку між автобусом та електричкою. Спеціальні датчики дозволяють поїзду визначити тип дороги і вибрати оптимальний маршрут. Новинка була презентована на 13-й китайській виставці залізничних перевезень. У першій половині наступного року очікується запуск постійного маршруту, протяжністю 6,5 км.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про нововведення від Укразалізниці

Популярні новини зараз

Володимир Остапчук обрав незвичайне "прізвисько" для своєї дружини: "Англо-відьма"

Вікторія Смеюха з "НеАнгелів" похвалилася бронзовою засмагою в міні-бікіні: "Зірка Сходу"

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще