Нові технології можуть вирішити багато проблем людства. В тому числі і проблему нерівності. Однак, поки що нерівність відтворює себе за допомогою технологій. Доступ до цифрових пристроїв і засобів зв'язку в різних країнах, а іноді і в сусідніх країнах залишається вкрай нерівномірним. Крім того темпи інтернетизації планети почали сповільнюватися в 2017 році цей показник становив лише 5%. Як повідомляє портал Gadgets Now, лідером у сфері впровадження цифрових технологій залишається Ісландія.

Міжнародний союз електрозв'язку (ITU) опублікував щорічний звіт про вплив нових інформаційних технологій на суспільство. Автори дослідження назвали інтернет речей, хмарні технології, аналітику великих даних і штучний інтелект найперспективнішими інноваціями для бізнесу, держав і суспільства.

В той же час організація, яка входить в структуру ООН, визнає, що цифрова нерівність з кожним роком лише посилюється. "Цифрові технології і цифрова економіка здатні змінити життя мільярдів на краще, тільки якщо ресурси будуть доступні всім", — каже генеральний секретар ITU Чжао Хоулинь . Ступінь доступності цифрових технологій дійсно розрізняється в різних регіонах світу і навіть в сусідніх країнах. Найменш розвинені держави як і раніше відстають за ключовими показниками цифрової економіки, наприклад, за кількістю користувачів інтернету. У середньому частка користувачів у таких країнах становить 15,2%.

Популярні новини зараз

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про тих, хто стежить за українцями