Згідно з результатами дослідження Агентства мобільного маркетингу LEAD9, яке проходило за участю Київського Міжнародного Інституту Соціології, абсолютна більшість українців, які є власниками смартфонів, користується месенджерами.

За даними дослідження, 91% українців використовують месенджери, повідомляє Itc.ua.

При цьому наголошується, що в Україні дедалі активніше використовують месенджери, а споживання мобільного інтернету з розрахунку на одного користувача вже перевищило споживання десктопного трафіку і продовжує рости.

Лідером в Україні є Viber. Ним користуються 85% власників смартфонів. Далі в рейтингу популярності в українських користувачів знаходяться Facebook Messenger – 45% опитаних, Skype – 33% користувачів, WhatsApp – 20% і Telegram – 11%.

Зазнчимо, що станом на лютий 2018 року близько 45% всіх дорослих жителів України користуються смартфонами з сенсорними екранами, тоді як в 2015 році таких користувачів було всього 26%.

Як повідомляв портал "Знай.ua", засновник месенджера WhatsApp Брайан Ектона закликав користувачів Twitter видалити Facebook у зв'язку зі скандалом навколо британської компанії Cambridge Analytica, яка зібрала особисті дані 50 мільйонів користувачів соціальної мережі, щоб змінити хід виборів президента США.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що компанія Cambridge Analytics в обхід правил Facebook використовувала дані користувачів, зібрані розробником стороннього додатка. Імовірно, ця інформація використовувалася штабом нинішнього президента США для налагодження ефективних рекламних компаній в соцмережі.

Цукерберг визнав найбільший провал в історії Facebook. Він повідомив, що головні кроки для того, щоб не відбувалося великих витоків, були зроблені компанією кілька років тому.