Дрони знаходять широке застосування в сучасному світі. Їх використовують для розваги, при рятувальних та пошукових операціях, для патрулювання вулиць і для повітряної зйомки. Протягом останніх трьох тижнів у Швейцарії проходить тестування сервісу доставки покупок з допомогою дронов, передає Verge.

У низці країн законодавство забороняє переміщатися дронам поза полем видимості оператора. З цієї причини американський стартап Matternet використовує Цюріх в якості випробувального полігону. Алгоритм доставки досить простий. БПЛА буде забирати товари зі складу та переміщати їх на дахи фургонів Mercedes-Benz. Система GPS-навігації буде стежити за тим, що б маршрут дрона був безпечним. Дальність транспортування не повинна перевищувати 16 км.

Цікаво, що роком раніше Matternet планувала використовувати мінівени Mercedes-Benz абсолютно інакше. Передбачалося, що водії фургонів будуть розвозити великогабаритні посилки, а дрони займуться доставкою дрібних товарів. Безпілотники повинні були забирати посилки з автомобіля і доставляти за адресами, вирішуючи тим самим проблему останньої милі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, як дрони допомогатимуть лікарням

Популярні новини зараз

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще