Amazon не випускала новий розумний динамік Echo Dot з вересня 2016 року, однак нові фото відображають модель третього покоління, яка може бути випущена протягом наступних декількох місяців. Зображення, опубліковані AFTVnews і вперше опубліковані французькими публікаціями Numerama і FrAndroid, показують, що Amazon робить деякі суттєві зміни дизайну для свого самого доступного пристрою Alexa.

Для Echo Dot третього покоління, Amazon буде міняти глянцевий чорний пластик і плоску верхню частину поточної моделі для більш округлого, більш м'якого зовнішнього вигляду. І є тканина, яка надає їй естетику. Сигнальний круглий світлодіод все ще присутній (але не висвітлено ні в одному з просочилися кадрів), як і ті ж чотири фізичних кнопок угорі.

Експерти заявляють, що новий Dot буде трохи більше, ніж попередня модель, тому що Amazon хоче поліпшити якість звуку.

Ми сподіваємося, що компанія виправить купу помилок, які ставили своїх власників в незручне становище.

Нагадаємо, не так давно вчені з Університету Аделаїди (Австралія) створили потужний квантовий акумулятор для iPhone, який здатний миттєво зарядитися до 100% через бездротову зарядку.

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Зазначається, що перший робочий прототип інноваційної батареї презентує команда вже наприкінці осені 2018, передає видання The Koz Times.

Як повідомляв портал Знай.uа, засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск звернувся до партнерів з проханням повернути частину коштів, які Tesla вже виплатила їм за умовами контрактів. У листі Маска йдеться про повернення "розумної суми грошей" з угод, датованих починаючи з 2016 року. Сам запит виглядає досить відчайдушно: у ньому говориться, що це необхідний захід для того, щоб продовжувати діяльність компанії Tesla.

Також портал Знай.uа писав, що компанія Samsung розробила і протестували нереально міцний дисплей, який неможливо розбити або пошкодити. Повідомляється, що сам дисплей створений на основі органічних світлодіодів (OLED). Новий екран - це гнучка OLED-матриця з посиленою підкладкою, яка збільшує його міцність до максимуму.