Напевно кожен знає, що таке павутина тріщин на екрані смартфона. Заміна дисплея коштує не дешево, а для того, що б розбити його досить одного незручного руху. Нова технологія дозволить зробити екран не тільки більш міцним, але і набагато дешевшим. Вчені з Університету Сассекса з'єднали срібні нанонити з графеновым підставою. Як повідомляє Science Daily, результат перевершив їхні очікування.

За словами професора Далтона, оксид індію-олова, використовуваний в даний час у виробництві екранів для смартфонів, — крихкий і дорогий. Вчені об'єднали срібні нанопроволки з графеном — двовимірним вуглецевим речовиною. В результаті вийшов новий гібридний матеріал з продуктивністю, що не поступається існуючим технологіям, який коштує в десятки разів дешевше і не пов'язаний з забрудненням атмосфери. А головне — не б'ється навіть при падінні на асфальт, бетон або камінь.

Раніше проблемою срібла вважалося її окислення і потемніння через контактів з повітрям. Тонкий графеновий шар перешкоджає цьому. Такий дисплей готовий до багаторазового згинання,яке не впливає на його електропровідність.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про лазерний телевізор

Популярні новини зараз

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще