22 лютого 2018 стався черговий збій в роботі Facebook і Instagram. Цікаво, що сталося це на тлі новини про встановлення компанією Марка Цукерберга серверів на території нашої країни. Завдяки чому швидкість соціальної мережі "збільшитися чи не у 100 разів".

Про це повідомляє інтернет-портал Tokar.

Журналісти підрахували, які ще будуть переваги від такого присутності серверів Fb в Україні.

Якщо коротко, то, крім збільшення швидкості, майже ніяких. Справа в тому, що компанія не буде відкривати окремий офіс або хоча б дата-центр з власним серверним обладнанням. Натомість українські телекомунікаційні компанії будуть надавати свої майданчики в оренду.

Популярні новини зараз

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Dzidzio вперше прокоментував своє розлучення і розподіл майна: "Я це доведу"

Нові штрафи на дорогах: українцям показали головних героїв "п'яного" водіння, запам'ятайте ці обличчя

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Показати ще

Відомо, що Facebook вже підписала договори з "Тріоланом" (і вже розмістила сервери в Києві та Харкові) і "Мережа "Ланет". Також тривають переговори з "Укртелекомом" і "Волею".

У ЗМІ можна зустріти кілька основних версій переїзду. Перша — в Україні збільшилася кількість користувачів (до 13 млн), тому їх доцільніше обслуговувати їх території. Друга — компанія реалізує стратегію щодо зберігання персональних даних саме всередині країни.

Ще один момент. "Якщо раптом станеться збій у роботі сервера, від цього постраждають тільки користувачі України, і то частково", — пишуть журналісти.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Apple використовувала хмарне сховище Google Cloud Platform для зберігання даних iCloud. Такі дані містяться в останній версії Керівництва з безпеки iOS.