Чистий прибуток соціальної мережі Facebook в першому кварталі 2018 року збільшився в 1,6 рази у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року і склала 4,988 млрд доларів.

Про це йдеться в звіті компанії. Прибуток на акцію за три місяці склала $1,69 проти $1,04 роком раніше.

Також в 1,5 рази зросла виручка компанії, склавши $11,966 млрд. Виручка компанії від реклами склала $11,795 млрд, що також в 1,5 рази перевершує показник першого кварталу 2017 року.

Що стосується смартфонів, виручка від мобільної реклами зросла до 91% від усіх рекламних доходів з 85% в аналогічному періоді минулого року. Виручка від мобільної реклами зросла до 91% від усіх рекламних доходів з 85% в аналогічному періоді минулого року.

Популярні новини зараз

Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"

Наталя Могилевська зізналася, чого боїться найбільше: "Було справжньою мукою"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що цієї весни повинно вийти четверте велике оновлення операційної системи Windows 10. А вже восени користувачі зможуть оновити свої ПК до версії Redstone 5. Однак в мережі з'явилася інформація, що оновлена Windows 10 буде підтримуватися і на смартфонах.

Близько року тому Microsoft видалила з оновлень Windows 10 всі API, які пов'язані зі смартфонами. Таким чином корпорація поклала кінець мріям про появу чергового смартфона під управлінням цієї операційної системи. Проте минулого тижня на американському сайті Microsoft всі смартфони, які раніше пропонувала компанія, перейшли в розряд "Немає в наявності".