Facebook вступає в секретну юридичну боротьбу з ФБР. Боротьба, яка зосереджується на передбачуваному члена банди MS-13 у Фресно, штат Каліфорнія. За даними Reuters, прокурори шукають можливість прослуховувати всі голосові дзвінки Messenger від члена банди, аналогічні звичайної телефонної переадресації. Facebook говорить, що це неможливо виконати через наскрізного шифрування послуги, і компанія ризикує звинуваченнями на погорду з боку користувачів.

Якщо це схоже на справу Сан-Бернардіно. У цьому випадку ФБР намагалося змусити Apple розблокувати iPhone. Це була явна перемога для Apple і шифрування в більш широкому сенсі. Але в цьому новому випадку є істотні відмінності, і більшість з них несприятливі для Facebook. Не всі шифрування одне і те ж, і кожен ознака полягає в тому, що шифрування Messenger Facebook просто не призначене для підтримання конфіденційності перед обличчям неумисного прослуховування. В результаті Facebook стикається з набагато більш жорсткої юридичної боротьбою з набагато менш передбачуваним результатом.

Користувачі сподіваються, що їх конфіденційна інформація залишиться відомою тільки для них. Компанія вже підірвала свою репутацію, слив дані 90 мільйонів користувачів сторонньої компанії, яка вплинула на вибір президента США.

Популярні новини зараз

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

Головні новини за 26 вересня: "роман" Лесі Нікітюк з Ілоном Маском, замах на українця і випивша Ротару на концерті

Показати ще

Нагадаємо, що мобільні оператори України на даний момент зосереджені на поліпшенні якості в існуючих мережах. Тобто найближчі кілька років чекати 5G в Україні не варто.

Як повідомляв раніше Знай.uа, 19 серпня в Амстердамі, столиці Нідерландів, в одному з офіційних магазинів компанії Apple раптово вибухнув iPad. Джерела повідомляють, що причиною вибуху гаджета став перегрів або негерметичний акумулятор.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Google готує нові удосконалення для своєї пошукової системи. Компанія впевнена, що нова система дозволить клієнтам отримувати відповіді на свої питання набагато швидше і простіше.