Компанія Facebook днями повідомила, що відключає сервіс, який дозволяє розробникам додатків отримувати доступ до даних користувача для сотень тисяч неактивних додатків. Компанія встановила остаточний термін 1 серпня в травні на своїй конференції розробників F8, щоб розробники і компанії повторно відправляли програми на перевірку, процес, який включає в себе підписання нових контрактів зі збору даних і перевірку їх достовірності.

Мета полягає в тому, щоб стороннє програмне забезпечення на Facebook відповідало правилам конфіденційності даних компанії і нових обмежень, введених в дію після скандалу Cambridge Analytica, в якому сторонній розробник завантажував дані користувачів і використовував їх у своїх цілях.

Нагадаємо, що популярний месенджер WhatsApp піддався атаці вірусу, який розсилає користувачам страшні фото і відео. Користувачі месенджера WhatsApp повідомили, що в їх адресній книзі почав з'являтися абонент з ім'ям Momo. Це відбувається з-за вірусу, який з допомогою цього контакту вночі після 03:00 розсилає іншим користувачам повідомлення з шокуючого змісту.

Популярні новини зараз
"Ти помер": на росії влаштували похорони Дмитра Дюжева "Впливає на прийняття рішень": колишній британський шпигун розповів про загадкову хворобу путіна Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна" Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе"
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, що серед останніх великих оновлень браузера для техніки Apple Safari можна відзначити хіба що поява вбудованого генератора паролів. Однак дизайнер Джуліус Сон впевнений, що цей незвичайний браузер можна зробити ще краще. Сон опублікував концептуальний відеоролик, на якому Safari виглядає таким, яким Apple просто зобов'язана його зробити.

Також портал Знай.uа писав, що складні телефони поступово вриваються на ринок. Huawei - це лише одна з компаній, яка слідом за Samsung, яка кілька років створює Galaxy F займається розробкою гнучкого смартфона. Цікаво, що південнокорейський гігант першим продемонстрував наміри випустити такий пристрій, однак, Huawei робить все можливе, щоб першою в світі випустити складаний смартфон на ринок.