Щоб творцям візуальних ефектів було зручніше вимірювати тривалість окремих кадрів, розробник Крістофер Хорват запропонував ввести нову одиницю часу у вигляді простого парного числа.

Facebook винайшла нову одиницю виміру часу — флік (flick). Вона еквівалентна 1/705 600 000 секунди - це більше, ніж наносекунда, але менше, ніж мікросекунда. Сама назва - це скорочення від frame tick, оскільки у цієї одиниці виміру кінематографічні коріння. Про це на GitHub пише її винахідник Крістофер Хорват, який довгий час співпрацював з Pixar, Weta Digital і Industrial Light & Magic.

Справа в тому, що в роботі над фільмами і будь-якими візуальними ефектами, творці відеоряду повинні вміти вимірювати тривалість окремих кадрів. У більшості фільмів використовується стандартна частота — 24 кадру в секунду. Якщо уповільнити відео, вийде 24 статичних зображення, які при певній швидкості створюють ілюзію руху. Якщо вимірювати тривалість кадрів з допомогою стандартних одиниць, кожен з них буде дорівнює 41666666,669 наносекунди. Такі цифри виглядають негарно, а складати їх вкрай незручно, що створює масу проблем для художників і програмістів.

Популярні новини зараз

У Москві знайшли бездиханне тіло юної української письменниці Аделіни Шелдон: голодувала рік

Наталя Могилевська зіткнулася з несправедливістю і попередила українців

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Facebook виклала всю інформацію по створенню і використанню фликов у відкритому доступі. Тепер кожен може завантажити програмне забезпечення, яке дозволить працювати з відео з використанням нової одиниці вимірювання часу. Для творців візуальних ефектів фліки можуть стати універсальною заміною наносекундам.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що хакери зламали Facebook президента.